top of page

 

 

"Nakopnu váš tým..."

 

Chybí vašemu týmu produktivita, naladění na stejné cíle, spolupráce, nebo pracovní pohoda? Podpořím vás, dostanu Vaše zaměstnance do Flow. A hlavně zajistím a natrénujeme, jak se mohou manažeři a zaměstnanci mohou sami pravidelně, dlouhodobě a stabilně dostávat a držet úspěšnost, efektivitu a flow.

Od roku 2001 jsem si vybudoval velmi unikátní didaktické a metodické nástroje, které fungují, velmi rychle posílí a zakotví člověka v jasnějším vnímání reality, soustředění, zakotví a stabilizují jeho emoce, zvyšují kreativitu, samostatnost, spolupráci v týmu i osobní duševní hygienu.

Flow pro "malé" i "velké" hráče

Posiluji pracovní týmy napříč odvětvími. Vybrat si můžete z řady školení nebo osobních konzultací, mentoringu

a koučinku.

 

 

 

Pro koučink, mentoring, konzultace sebeřízení a zdraví klikněte na jednotlivé odkazy.

 

Přednášky - Workshopy - Kurzy - Webináře - On-line kurzy

Terapie, koučink, konzultace

 

Vyberte si přednášku, workshop, nebo kurz, který váš tým nejvíce nakopne k ještě lepším úspěchům.

Přednáška je časově od 15 minut do 3 hodin. I přednášky dělám dle možností interaktivní se zapojením účastníků, ať si odnesou více know-how do své každodenní práce. Počet účastníků není omezen.

Workshopy a kurzy jsou od 1,5 hodiny až několik dnů, v různé frekvenci, aby si účastníci dané know-how a dovevednosti  zafixovali do dlouhodobé paměti. To trvá zhruba až 3 měsíce, pokud se to ve správných časech opakovaně fixuje. Počet účastníků je ideální do 12 účastníků (pro nejvyšší efektivitu školení do pracovní praxe účastníků). Čím více roste významnost manažerských pozic pro firmu, tím je velmi žádoucí menší počet účastníků.

 

Více informací pojďmě probrat na osobní schůzce.

 

 

Témata, která organizace nejčastějši pálí a vyřešíme společně:

Zdravá komunikace

Naučíte se komunikovat s ostatními tak, aby to bylo příjemné vám i vašemu okolí. Pomohu vám zlepšit vaše vystupování a porozumění, jak být na stejné vlně.

 

Řešení konfliktů

Každý člověk je jiný. Každý potřebuje a chce něco jiného. Konflikty jsou přirozená součást života. Naučím vás, jak je řešit ke spokojenosti všech, s lehkostí a elegancí.

 

Vedení lidí a řízení organizací, Change management, Leadership

Už dlouho neplatí, že vedení lidí je o diktování názoru. Správný lídr podporuje jednotlivé členy týmu k úspěšnému zvládání jejich práce. Když mají zaměstnanci osobní angažovanost, dojde se do cíle rychleji, kvalitněji a za měně času (tedy i za méně peněz a dalších nákladů). Ukážeme si, jak na to.

 

Time management, Energy management

Stanovovat si realistické termíny. Chodit na čas. Určit si priority dne. Time management je jednou z nejdůležitějších dovedností v pracovním i osobním životě. Práce s energií, jak ji mít dost na zvládání svých úkolů a činností. Jak pracovat s nedostatkem času, energie, psychohygiena a obnova mentální, fyzické i emoční energie a soustředění, myšlení koncepčně v souvislostech.

 

Týmová spolupráce

Práce v týmu je náročná hned z několika aspektů. Ukážeme si, kdy ukázat emoce a kdy naopak udržet chladnou hlavu. Kdy se prosadit a kdy naopak dát prostor ostatním. A mnoho dalších aspektů týmové spolupráce.

 

Práce se stresem – Jak hořet a nevyhořet! Psychohygiena

Jsme bombardovaní požadavky. Práce. Rodina. Společnost. Jak zvládat příliv povinností? Dá se najít cesta z nepřetržitého kola? Ukážeme a zažijeme si jak. Více zde.

Emoční inteligence a zvládání emocí, Mindfulness, Work-life ballance

Jak zvládat své emoce, když cítím velký nápor ze všech stran? Termíny, kolegové, něco nefunguje, usím čekat na podlklady... ale také problémy doma, hormony se bouří... Co s tím? Jsou různé techniky, které rychle fungují. Více zde.

Prezentační dovednosti

Ani skvělé nápady se samy neprodají. Naučíte se, jak prezentovat s lehkostí a bez trémy. Budete předávat jasná sdělení.

 

Vyjednávání a argumentace

Často vás přebije argumenty někdo jenom proto, že je výřečnější? Nebo naopak nevíte, jak ostatní přesvědčit nenásilně a prostě je k souhlasu “dotlačíte”? Naučíte se, jak zdravě argumentovat, vyjednat si co potřebujete bez manipulací a nátlaku.

Transakční analýza v praxi, ve vedení rozhovorů, v komunikaci se zákazníkem/klientem, nebo interně ve firmě

Využití terapeutické a konzultační metody Transakční analýza pro efektivnější komunikaci, porozumění, nastavení dohod, zpětná vazba a vedení lidí, ve vyjednávání, nebo kde jiné metody a techniky už selhaly.

Zdravý životní styl

Vždy vhodně kombinuji témata Zdravý životní styl, Celostní zdraví, Psychohygiena, Sebeřízení, Integrita, Mentoring a Koučování. Více zde. 

 

Další možnosti školení. Toto jsou pouze výběr ze základních školení.

Co potřebujete změnit a zlepšit ve firmě vy?

 

Ozvěte se a vydáme se na cestu pozitivního růstu vaší organizace.

 

Neziskovka

Když jednotlivec zastává více pracovních pozic…

Pro pracovníky na všech úrovních.

Firma / korporace

Kde je výkon hlavním jmenovatelem, týmy se potýkají s velkým stresem.

 

Zpříjemním váš pracovní proces.

Pro řadové pracovníky, manažery na různých úrovních vč. CEO a majitele firem.

Školství

Workshopy a přednášky pro žáky ZŠ a studenty SŠ.

Pro žáky, studenty, učitele, ředitele a vedoucí pracovníky.

Pro organizace

Drtivá většina školitelů a vzdělávaček se zaměřuje na prodej 1 krátkého školení a mnoha informací a dovedností.

Pouze správným opakováním, respektive fixováním dovedností v určitém čase - dle fungování mozku a podvědomí - lze dosáhnout toho, že účastníci skutečně umí a používají nové dovednosti, znalosti a návyky každý den.

Současné neurovýzkumy i moje praxe jednoznačně potvrzuje, že pokud se nová dovednost fixuje správným způsobem, klient/účastník danou dovednost do 3 měsíců opravdu umí a používá ji pravidelně ve své práci, další roky.

- Lukáš Javůrek

Zkušenosti klientů:

bottom of page