Hloubková kvantová terapie/uzdravení

 

Když jste připraveni na kvantový skok...

„Je čas na změnu", „naciťuji a přijímám impulsy", „jsem otevřená vedení od Božství/Vesmíru"

- poznáváte v tom sebe, nebo někoho z okolí? Možná je to text právě pro něho / pro ni...

 

Věnuji se uzdravování člověka. Naladění do optimálního, původního stavu zdraví a celistvosti, podle potenciálu, kam se člověk může dostat v tomto období života. Kam je člověk puštěný, na co je připravený, co se mu může otevřít.

 

Pracuji s naladěním na Zdroj / Vesmír / Božství / Přírodu.

Každý z nás používá různé pojmy, za zásadní považuji pouze čisté napojení nahoru (obecně mužská cesta) a do nitra (obecně ženská cesta).

Komunikuji také s Duší člověka, s jejími karmickými úkoly. A s Božstvím, co z nánosů, se kterými člověk přichází, je možné od-pustit a pročistit, odpojit již nyní, pokud se člověk rozhodl žít více vědomý pravdivý, autentický život a pochopil co má.

Hodně pracuji také s hojností, Milostí, bezpodmínečnou láskou, milující laskavostí soucitem, s radostí a štěstím v životě...

Vše je to hodně o hojnosti. Hojnost dovolit si, že už můžu. Už můžu žít v oddanosti s Božstvím, se sebou, se svými pravdivými hodnotami, obklopovat se pravdivými lidmi okolo sebe, mohu si dovolit žít svou cestu, být naladěn/a na své srdce a jednat v souladu s ním, ...

Mám od dětství dar léčení, rozpouštění rodových, karmických, emocionálních a dalších energetických bloků, traumat, zranění.

Toto léčivé proudění je doprovázeno vzestupem po úrovních vědomí u každého člověka, který ke mně přijde.

Často klienta dovedu doprovodit k zažití vyšších stavů vědomí, tzv. úrovně 545 (dle Hawkinsovy stupnice úrovně vědomí), které se říká "Bezpodmínečná láska". Tu člověk dovede v danou chvíli vědomě zaznamenat, pocítit, prožít. Je to velká Milost od Božství. Jsem vnitřně velmi rád a velmi si vážím Milosti Božství, že se to děje a může dít.

To samé se občas spontánně děje i na mých workshopech, i když jsou zaměřené na různá témata.

Vystoupit výše po úrovních vědomí je člověku při spolupráci se mnou umožněno zatím jen výjimečně.

Co se při těchto očistách a vzestupech do vyšších úrovní vědomí děje se můžete dočíst například v knize "Vzestup po úrovní vědomí" od autora Davida R. Hawkinse, který sepsal své knihy ve velmi vysokém stupni osvícení/realizace. Tuto knihu mohu jen doporučit.

"Uvědomte si, že štěstí je důsledkem úrovně vědomí (čím se člověk stal) a ne důsledek majetku nebo zážitků." - David R. Hawkins

 

Každý z nás si zaslouží štěstí, svobodu a radost.

 

Úplně každý.

Vy také :)

 

Pokud s vámi toto mé sdílení rezonuje, těším se na případné setkání... :)

Srdečně Lukáš Javůrek